internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Faik Demir Kişisel Blog Sitesi - Faikdemir.com

Go down

Faik Demir Kişisel Blog Sitesi - Faikdemir.com Empty Faik Demir Kişisel Blog Sitesi - Faikdemir.com

Post by Admin Sun Mar 16, 2014 12:19 am

Web Site İsmi : http://faikdemir.com/

Site Başlığı : Faik Demir Kişisel Blog Sitesi - Faikdemir.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Aralık 2013

Site Tanıtımı : Faikdemir.com adı altında faaliyetlerine başlayan Kişisel Blog sitesine hoşgeldiniz. Bu internet sitesi, Faik Demir tarafından hazırlanmıştır. Site içerisinde bilgisayardan internete, eğitimden sinemaya, müzikten sosyal medya ve webmaster konularına kadar her türlü içerik ziyaretçilere sunulmuştur.

Faik Demir kişisel blog adresine bağlanan ziyaretçiler en güncel internet haberlerini takip edebilir. Sitede webmaster olanlar için de birbirinden değerli paylaşımlar kendine yer bulmuştur. Özellikle arama motoru optimizasyonu yani seo ile alakalı faydalı makaleler site üzerinden okunabilir.

En güzel videolar ve müzikler, yine bu sitede bulunabilecektir. Sitede, sinema ve televizyon meraklılarına özel olarak da bir Sinema - TV Bölümü mevcuttur. Sinema - TV bölümüne giriş yapan ziyaretçiler, çok sayıda popüler filme dair eleştiri ve yorum görebilir. Filmlerin yapım yılları, filmlerde rol olan oyuncular, filmlerin yönetmenleri, türü, konusu ve benzeri birçok ayrıntılı detaylı bölümde yer almaktadır.

Faik Demir Kişisel bloguna girenler, buradaki Eğitim - Öğretim kategorisinde Türkiye’de Eğitim Sistemi ve Çözüm Önerileri hakkında çok güzel bir makale okuyabileceklerdir.

Blog içerisinde kendine yer bulan tüm makalelerin altına arzu ettiğiniz takdirde yorumlarınızı bırakarak bloga aktif bir katılım gösterebilirsiniz.

Faik Demir blogunun en popüler makaleleri, seo hakkında hazırlanan makalelerdir. Video Backlink ve Faydaları, Alexa ve SEO İlişkisi, Anahtar Kelime ve Seo, Anti SEO Teknikleri, İnternal ve External Link Mantığı gibi konular sitedeki 'Webmaster' kategorisinden takip edilebilir.

Tüm blog ziyaretçilerine sevgilerimizle

Admin
Admin

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics