internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İzmir promosyon Ürünleri - Batimpromosyon.com

Go down

İzmir promosyon Ürünleri - Batimpromosyon.com Empty İzmir promosyon Ürünleri - Batimpromosyon.com

Post by Admin Sat Jun 27, 2015 10:56 pm

Web Site İsmi : Batimpromosyon.com

Site Başlığı : İzmir promosyon Ürünleri - Batimpromosyon.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Kasım 2012

Site Tanıtımı : 1971 yılından beri 43 yıldır kesintisiz matbaa ve kırtasiye sektöründe hizmet veren Batım Promosyon, İzmir promosyon sektörünün köklü firmalarındandır. Portföyündeki promosyon ürünleri 43 yıllık tecrübesi ve etik çalışma anlayışıyla, müşterilerine çözümler sunan şirket, başta büyük firma ve kurumlar olmak üzere, bireysel ihtiyaçlara da çözümler sunmaktadır.

Alt yapısını sürekli olarak yenileyen Batım Promosyon İzmir, üretim sürecinde de son teknoloji sistemleri kullanmaktadır. Birçok baskı türüne ek olarak lazer baskı gibi yeni nesil teknolojilere de geçiş yapmıştır. Sunduğu İzmir promosyon ürünlerinde isteğe göre özel tasarlanan hediyelik ve İzmir promosyon ajandalar, reklam ve promosyon amaçlı takvimler, promosyon kalemleri, promosyon amaçlı çikolata kutuları ve şapkaya ek olarak onlarca ürünü profesyonel kalitede hazırlanan grafiklerle bir araya getirerek müşterilerine sunmaktadır.

İzmir'de bulunan merkezin ve şubenin yanı sıra Antalya’da bulunan şubemiz ile matbaa ve kırtasiye sektöründe başta İzmir, Manisa, Aydın ve Uşak olmak üzere tüm Ege bölgesi, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerine sürekli servis ve ürün desteği ile bölgesinin en etkin promosyon şirketi olma amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Admin
Admin

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics