2015 Filmlerini keyifle seyret

Go down

2015 Filmlerini keyifle seyret

Post by Admin on Sat Sep 26, 2015 8:55 am

2015 Filmlerini keyifle seyret

Yaşanmış olan 1906 San Fransico depremi bu güne dek pek çok filme konu olmuştur ve 2015 yılı itibarı ile film başka bir konu işlenerek ele alınmıştır. Bu kez bir baba kızın depremden kurtulma mücadelesi anlatılıyor ve baş rol oyuncusu ise Arnold Schwarzenegger’ e verilmiş, ama alışılmışın dışında bu kez ünlü aktör kızı için deli olan bir babayı canlandırıyor ve onu depremden kurtarmaya çalışıyor. San Andreas full izle anahtar kelimeleri ile bu görkemli filmi film sitelerinden online olarak izleyebilirsiniz.

Onlinefilmizledim.net

http://www.onlinefilmizledim.net

Hint filmi sevenler içinse Bombay Velvet hazır, çok renkli bir skalaya yerleşmiş olan dünya sinemasının örnekleri bitmek bilmiyor. Bombay Velvet full izle 2015 yapımı olup her zamanki Hint filmlerinde olduğu gibi dans ve görselliğe önem verilerek çekilmiştir. Hint dövüşçüsü Bombaya gelir ve burada caz şarkıcılığı yapan bir kadınla tanışır ve aşık olur. Olayların başlangıcı da bundan sonraya denk gelir ve soluklarınızı tutarak izleyeceğiniz bir film ile buluşacaksınız.

Biri KGB ajanı diğeri ise CIA ajanı olan iki kahramanımızın yolları kesişir ve dünyayı o yıllarda tehlikesi ile tehdit eden nükleer silahlara karşı ortak tavır almaya karar verirler. Uncle izle kod adı Uncle olarak da bilinen bir filmdir ve daha önce de televizyon dizisi halinde çekilmiştir.

Admin
Admin

Posts : 1800
Join date : 2013-07-21

View user profile http://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum