internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çiftçilerin doğal ürünlerini sattığı platform: Ciftcideneve.com

Go down

Çiftçilerin doğal ürünlerini sattığı platform: Ciftcideneve.com Empty Çiftçilerin doğal ürünlerini sattığı platform: Ciftcideneve.com

Post by Admin Fri May 26, 2017 11:17 pm

Çiftçilerin doğal ürünlerini sattığı platform: Ciftcideneve.com

Türkiye’de diğer organik ve doğal ürün satışı yapan web sitelerinden farklı olarak çiftçilerden ürün alıp satmayan ÇiftçidenEve, iyi tarım yapan çiftçi ve doğal üretim yapan butik üretici ve ev hanımlarını doğrudan tüketici ile buluşturuyor. Doğal, organik ve yöresel ürünlerin listelendiği sosyal pazar yerinde, ev usulü reçeller, salça ya da kahvaltılık ürünler, organik ve taze köy ürünleri, yöresel tatlılar, doğal köy lezzetleri, organik meyve ve sebzeler, köy yumurtası, sağlıklı etler, çeşit çeşit baharatlar ve özlediğiniz yöresel lezzetleri doğrudan çiftçiden veya üreticiden satın alabilirsiniz.

Markette, pazarda organik ürün aramaktan bıkan, çiftçiyi ve organik ürünleri ancak uzak köylerde bulan tüketicilere, organik ve doğal ürünlere tek tıkla ulaşma imkanı sağlanan sitede, sosyal pazar yeri özelliği sayesinde ürünler hakkında yorum yapmak, kendi ürün listenizi oluşturarak sevdiklerinizle paylaşmak, çiftçilere doğrudan ulaşmak, puan vermek ve profillerini ziyaret ederek daha fazla bilgi almak mümkün. Ayrıca sitede yer alan blog yazıları sayesinde sağlıklı yaşam ve beslenme hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Site içerisinde her gün yepyeni ve hiç denemediğiniz doğal ve sağlıklı bir ürün keşfedebilir, organik domates, gezen piliç, köy yumurtası, hatay nar ekşisi, doğal zeytinyağı, köy tereyağı, peynir ve daha birçok yöresel, doğal ve sağlıklı ürünü bulabilirsiniz.

Doğal, organik, katkı maddeleri kullanılmadan, sağlıklı yöntemlerle üretim yapan çiftçi ve üreticilere kolay bir şekilde dükkan açma imkanı verilen sitede, ürünleri pazarlamak için ekstra reklam harcamasına, pazarlama maliyetine ve zaman kaybına son veriliyor ve bu sayede butik üretim yapan üreticiler, aracı veya komisyoncu derdi olamadan daha yüksek kazanç elde ediyor. Aracısız satışlar ile mahsulünün hakkını alan çiftçiler ise tarım uygulamalarını iyileştirebiliyor. Böylece taze meyve, sebze, köy yumurtası, çeşit çeşit salçalar, ev yapımı reçeller, sağlıklı peynir, ekmek, doğal zeytin ve sağlıklı zeytinyağları, bin bir çeşit soslar, baharatlar ve yöresel lezzetler sofralardaki yerini alıyor.

Tüketicilerin sağlıklı ürünlere aracısız olarak ulaşabilecekleri ilk ve tek sosyal pazar yeri olarak öne çıkan CiftcidenEve.com organik ve iyi tarımın sürdürülebilir olması için doğal üretim yapan çiftçi ve üreticilerden alışveriş yapmanızı sağlıyor. Tüketiciler, hem daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde alışveriş yapıyor, hem de şehirde ulaşılması çok zor olan sağlıklı ürünlere kolayca erişme olanağı buluyor. Kaybedilen sağlığın tekrar yerine konulamayacağını bilerek, doğal üretim yapan çiftçi ve üreticilerden doğrudan alışveriş yapan müşteriler ise iyi tarımın ve organik üretimin desteklenmesine katkıda bulunuyor.

Sağlıklı bir yaşam için doğal, taze, organik köy ürünlerini ve yöresel lezzetleri CiftcidenEve.com sosyal Pazar yerinde bulabilir, kolay bir şekilde evinize, sofranıza getirebilirsiniz.

Admin
Admin

Posts : 2715
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum