internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dil Konuşma Terapisti

Go down

Dil Konuşma Terapisti Empty Dil Konuşma Terapisti

Post by Admin Fri Jul 26, 2013 10:36 pm

Dil Konuşma Terapisti

Dil konuşma terapisti konuşma esnasında yaşanan takılmalar veya duraksamalar olarak görülen akıcı konuşma bozukluklarından kurtarmak adına dil ve dudak terapileri ile kişilerdeki bu sorunlu konuşma yapılarını olması gereken sesledim ve akıcılık düzeyine getirici çalışmalar yapmaktadır. Bu konuyla ilgili olarak www.dilkonusmaterapisti.net adresini ziyaret ederek detaylı bir bilgi edinebilirsiniz.

Dil konuşma terapisti, birebir uyguladığı dil ve dudak terapilerini içeren konuşma egzersizleriyle hece çalışmalarıyla, takılmalar, duraksamalar, harf hataları, dil tembelliği gibi yaşanan sorunların çok kısa sürelerde bireysel uygulanan terapileriyle bu sorunlara bilimsel metotlar eşliğinde çözüm olmaktadır.

Dil konuşma terapisti eşliğinde düzelebilen problemler kendiliğinden geçebilecek bir yapıya sahip olmadığı için çözüm olabilecek konuşma egzersizleri ile ancak son bulabilen akıcı konuşma bozukluklarıdır. Bu sebeple artikülasyon - kekemelik gibi oturmuş konuşma alışkanlıkları sistemli bir terapi sürecinden sonra ortadan kalkabilmektedir.

Terapi gruplarının ardından konuşma esnasındaki takılmaların geçmesi veya harflerdeki farklı seslerin ortadan kalkmasıyla sorun tam olarak ortadan kalkmış sayılmamalıdır. Bu sebeple, rutin kontrol seansları ile de 12 aya devam eden süreçlerde sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Merkezimizle ilgili detayları bulabileceğiniz dilkonusmaterapisti.net sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Konuyla ilgili daha farklı linklere ulaşabilmek adına sitemize giriş yapabilir ve bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Kanalları :

Web : www.dilkonusmaterapisti.net
Telefon : 0 212 552 83 83
GSM :0 537 380 36 80
E-Posta : bilgi @ kekemer.com
Açık adres : Şirinevler Mah. Eski Londra asfaltı . No: 17/ D1 Şirinevler / İstanbul

Admin
Admin

Posts : 2929
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum