internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mide rahatsızlıkları için ulceron

Go down

Mide rahatsızlıkları için ulceron Empty Mide rahatsızlıkları için ulceron

Post by Admin Thu Jul 24, 2014 7:19 pm

Selam arkadaşlar. Ben bir üniversitede öğretim görevlisi olarak görev yapmaktayım. 38 yaşındayım. Benim hiç mide rahatsızlığım olmadı ama bir öğretim görevlisi arkadaşımın mide rahatsızlığı geçirdiğinde eczaneden Ulceron isimli ilacı kullandığını biliyorum. Çok memnun olduğunu söylemişti. Doktoruna danışıp danışmadığını sorduğumda, gerek olmadığını, ilacın tamamen bitkisel bir ilaç olduğunu ve hiçbir yan etkisinin olmadığını, ayrıca hastalığına da çok iyi geldiğini belirtmişti. Evet bu tür bitkisel ilaçlar çok faydalı olabiliyor. Ben de kullanmayı seviyorum. Belki de bundan dolayı hiç mide rahatsızlığı geçirmedim. Ancak bitkisel dahi olsa bir uzman tarafından bilgi alınması, danışılması gerektiğini ve ilaç hakkında bilgi alınması gerektiğini düşünüyorum. Şu an çok rahat ve ağrısız günler geçiriyor ve hayatından memnun gibi. Her sabah aç karnına bir ölçek aldığını ve sigarasını azalttığını söyledi. Kesinlikle de sigarayı azaltmasında büyük pay sahibi olduğunu düşünüyorum bu tedavinin. Daha fazla vaktinizden çalmak istemiyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim. İlacın bitkiselliği konusuna vurgu yapmak istemiştim. Sağlıklı günler diliyorum.

ülser - Nutraxin.com.tr

Admin
Admin

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics