internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eskişehir haber portalınız Eskisehirhaber.tc artık mobil cihazlarda!

Go down

Eskişehir haber portalınız Eskisehirhaber.tc artık mobil cihazlarda! Empty Eskişehir haber portalınız Eskisehirhaber.tc artık mobil cihazlarda!

Post by Admin on Sun Jul 03, 2016 10:44 pm

Eskişehir haber portalınız Eskisehirhaber.tc artık mobil cihazlarda!

Eskişehir haber portalı olan Eskisehirhaber.tc artık Android cep telefonu kullanıcıları için de faaliyet göstermektedir. Siz de bir Android kullanıcısı iseniz, Eskişehir haberlerini cep telefonunuz üzerinden okumayı planlıyorsanız, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eskisehirhaber.tc sayfasındaki uygulamayı indirebilirsiniz.

www.eskisehirhaber.tc adlı internet sitesi, ziyaretçilerine Eskişehirspor ile alakalı haberler de sunmaktadır. Sitede en son Eskişehirspor haberleri ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Eskişehirspor’un PTT 1.Lig’de vereceği heyecanlı mücadele hakkında en son haber ve gelişmeleri okumayı arzu edenler, hiç vakit kaybetmeden Eskisehirhaber.tc sitesine adım atabilir. Eskisehirhaber.tc adresi üzerinde Eskişehirspor ile alakalı haberlerin yanı sıra; Türkiye ve dünya gündeminde öne çıkan pek çok gelişme de kendine yer bulmuştur.

Admin
Admin

Posts : 2338
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum