internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedicated server ihtiyaçlarınızı Serneta üzerinden karşılayabilirsiniz

Go down

Dedicated server ihtiyaçlarınızı Serneta üzerinden karşılayabilirsiniz Empty Dedicated server ihtiyaçlarınızı Serneta üzerinden karşılayabilirsiniz

Post by Admin Tue Jul 26, 2016 6:03 pm

Dedicated server ihtiyaçlarınızı Serneta üzerinden karşılayabilirsiniz

Dedicated server ihtiyacınız varsa, siz de herkes gibi bu ihtiyacınızı Serneta.com adresine başvurarak karşılayabilirsiniz. Serneta, müşterilerine birinci sınıf kalitede Dedicated serverlar sunar. Üstelik bu Dedicated serverlar için asla yüksek ücretler talep etmez.

Sitelerinizin hızlı açılmasını arzu ederseniz, Serneta internet hizmetlerinden hosting çözümleri satın alabilirsiniz. Yüksek hitli bir veya birden fazla siteniz varsa, kendinize Serneta.com üzerinden Sanal sunucu ya da Dedicated server kiralamanızı tavsiye ediyoruz. Zira aşırı derecede hitli siteler, ancak iyi bir Dedicated server ya da Sanal sunucu üzerinde rahatça barınabilecektir. Web hosting ve Reseller hosting hizmetlerinin cpu limitleri sınırlı olduğu için, bu gibi site sahiplerine sunucu gerekebilir.

Dedicated server kiralamanız gerekiyor ise, Serneta internet hizmetlerinden başka bir firmayı aramanıza gerek yoktur. Serneta, size en özel Dedicated server çözümlerini sunacaktır.

Serneta.com adresine giriş yaparak, buradan arzu ederseniz Seo hosting de satın alabilirsiniz. Serneta’nın Seo hosting çözümleri sayesinde, sitelerinizi bolca sayıda farklı ip adresi üzerinde barındırabileceksiniz. Bu hizmet, sitelerinden toplu tanıtım yazısı satmayı düşünenler için bire birdir.

Siz de web sitelerinizden tanıtım yazısı satışı yapacak iseniz, mutlaka ama mutlaka farklı ip adreslerinde, bu sitelerinizi barındırmanız gerekir. Zira, sitelerinizin hepsi tek bir ip adresi üzerinde barınır ise, bu sitelerinizden toplu tanıtım yazısı satmanız oldukça zora girer. İşte bu bağlamda, sizlere Serneta internet hizmetlerinin müşterilerine sunduğu Seo hosting paketlerini tavsiye ederiz.

Serneta firmasının Seo hosting paketleri, sitelerinizin bolca sayıda ip adresi üzerinde durmasını sağlayacaktır. Böylece hem toplu tanıtım yazısı satışı yapabilecek hem de siteleriniz arasında karşılıklı backlink alışverişinde bulunma fırsatı elde edebileceksiniz. Siteleriniz tek ip adresi üzerinde barınıyor iken, karşılıklı link alışverişi yapmanız mümkün olmaz mı, evet mümkün olur. Fakat farklı ip adresleri üzerinde yer alan siteler arasında yapılacak link alışverişi, kat kat daha verimli olacaktır.

Serneta.com adresinde, sizi Seo hosting ve Dedicated server çözümlerinin yanında Reseller hosting, Toplu sms ve Whmcs hazır tema gibi hizmetler de bekliyor.

Admin
Admin

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics