internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JOYSRO - Silkroad Private Server Tanıtımı

Go down

JOYSRO - Silkroad Private Server Tanıtımı Empty JOYSRO - Silkroad Private Server Tanıtımı

Post by Admin Tue Dec 17, 2013 2:49 am


 
JoySro Nedir?

JoySro, Aralık 2011de hizmete açılmış olup, tek server olarak başladığı bu hizmete 110cap olan ilk serverin yoğun ilgiyle karşılaşıp dolması sonucu 2. serverini 110cap olarak açmıştır.Bir süre sonra 2. serverine 12D ve 120level kapasitesini entegre ederek Türkiye'de bir ilke imza atmıştır.Bunun yanı sıra son zamanlarda 80cap üzerinde çalışan JoySro ekibi, çalışmalarının büyük bir kısmını tamamlamış ve oyuncularına 80cap bir server açacağını duyurmuştur. 80cap serverimizin açılması ile birlikte oyuncu kitlesinde büyük bir artış yaşayan JoySro, uzun bir süre ardından yenilenen yönetim ekibi ile birbirinden güzel yeniliklere imza atmaya başlamıştır. Ardis(80cap) verileri üzerine yeni verileri entegre ederek 90cap-9dg'e yükseltilmiştir.
JOYSRO (SALTUK REBORN) GENEL BİLGİLER

Resmi Web Sitesi: JoySro Resmi Web Sitesi
Saltuk(R) Resmi Web Sitesi: Saltuk(R) Resmi Web Sitesi
Resmi Forum Sitesi: JoySro Resmi Forum Sitesi
Resmi Facebook Sayfası: JoySro Resmi Facebook Sayfası
Resmi Ürün Satış Sitesi: JoySro Resmi Satış Sitesi
Diğer Özellikler: Serverde kesinlikle free silk yoktur.Bütün oyuncularımız kendi emeğiyle biryerlere gelip oyunun keyfini çıkarmaktadır.
JOYSRO SALTUK (110CAP) SERVER

 

Öncelikle, Saltuk nedir onu açıklayalım.. Konunun başında da söylediğimiz üzere JoySro 2011'de Saltuk serveri ile hizmete başlamıştır. 11 Aralık 2011 tarihinden 7 Aralık 2013 tarihine kadar yani 2 yıl gibi uzun bir süre hizmete açık kalmıştır. Oyuncular, daha önce hiçbir yerde edinmediği dostluklar, sohbet ortamları, rekabet ve deneyim edinmişlerdir. Fakat son zamanlarda oyun içi hareketlilik azalmıştır. Buna istinaden, hareketliliği artırmak için yapılan etkinlikler vb. çalışmalar sonuçsuz kalmıştır. Bu nedenle Saltuk serverimiz sıfırlanıp, Saltuk(Reborn) adı altında tekrar doğacaktır. Reborn'da, önceki serverde olmayan bomba gibi yeniliklerde bulunuyor. Bunları konumuzun devamında göreceğiz.

Saltuk(Reborn) Server Bilgileri:
Server Durumu: 13 Aralık Cuma 17:00 kesintisiz hizmete başlıyor!
Server Sitesi: JOYSRO - Silkroad Private Server
Kayıt ol: JOYSRO - Silkroad Private Server

Saltuk(Reborn) Diğer Bilgiler:
Level Cap: 110
Gear Cap: 11D
Exp Rate: 30x
SP Rate: 30x
Drop Rate: 10x
Gold Drop Rate: 10x
Irk: EU/CH
Otomatik Pot: Var.
Fortress War: Aktif.
Capture The Flag: Aktif.
Battle Arena: Aktif.
Forgotten World: Aktif.
SİSTEMLER/YENİLİKLER

Başlangıç İtemleriOyuna yeni başlayan oyuncuların, motive olması ve rahat bir şekilde ilerlemesi amacıyla oyun başlangıcında yardımcı itemler hediye ediyoruz.

Coin sistemi getirildiOyun içerisinde sistem tarafından spawn olan uniquelerden coin düşmektedir. Düşen coinleri biriktirip ''Sikke''ye çevirebiliyorsunuz.

Sikke Sistemi getirildiSikke, Item Mall'da Silk gibi bir değer birimidir. Sikke sayesinde F10 item malldaki özel itemlerden (kıyafet ve aksesuar) satın alıp karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Uniquelerden düşen coinleri biriktirip sikkeye çevirdiğinizde karakterinize özel itemler alabilirsiniz. Sikke para ile satılmamaktadır, sadece coin dönüştürerek elde edilebilir ve 100 coin=1 sikke etmektedir. İtem malldaki itemler sadece sikke birimi ile satın alınabilir, yani silk karşılığı item satışı söz konusu değildir.

Gelişmiş RANK Sistemi getirildi


STR/INT Sıfırlama sistemi getirildi


Skill Sıfırlama sistemi getirildi


PVP Room haritası eklendi
Düzenlenen bazı oyun içi etkinliklerin düzenleneceği, oyuncuların birbiriyle pvp yapabilecekleri PVP-Event room haritası oyuna dahil edildi. Bu alana hotandaki ışınlanma taşından geçiş yapabilirsiniz. Bu alana sadece +100 level oyuncular giriş yapabilmektedir.

Stall limiti ''500b'' olarak güncellendi
Oyun içi alışverişlerin daha güvenli olması amaçlanarak stall'a yerleştirilen itemin maksimum fiyat değeri 10b'den 500b'ye yükseltildi.

Angel's Spirit eklendi
Devil's Spirit görevini gören, dış görüntüsü farklı olan Angel's Spirit itemi eklendi.

Devil's Spirit'e artı basma sistemi eklendiAktif ettiğinizde karakterinizi güçlendiren Devil's Spirit itemine artı basma sistemi oyuna dahil edildi. Item Mall'dan 10 silk karşılığında satın alacağınız ''Sabakun's Jewel'' itemi sayesinde devilinize artı basabilirsiniz. Bundan böyle defansınız daha yüksek, karakterinizin vuruşları daha yüksek olacak.

Stacklar(İtemlerin üst üste koyulması) yükseltildi.Oyun içerisinde çabuk elde edilen ve çok ta ihtiyaç olan itemlerin yer kaplama probleminin giderilmesi amacıyla gerekli çalışmalar yapılıp stacklar artırıldı. Yeni stacklar resimde görüldüğü gibidir.

Global ve reverse fiyatları artırıldı
Oyun içi huzurun, düzenin sağlanması açısından global ve reverse fiyatları yükseltildi. Global fiyatı 24 silk/pack, reverse fiyatı 20silk/pack olarak güncellenmiştir.

Saat başı silk kazanma sistemi eklendi
Mükemmel bir sistem daha oyuna dahil edildi. Oyunda bulunduğunuz her 60 dakika için ''1'' silk kazanacaksınız, hemde tek bir tuşla. Oyuna giriş yaptığınız andan itibaren 60 dakika geçtiğinde web sitemize üye girişi yapıp ''Silki Karaktere Aktar'' butonuna tıkladığınızda 1 silkiniz yüklenecek ve bir sonraki 60 dakika için geri sayım başlayacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken tek husus; 60 dakika dolduğunda hemen web sitesine üye girişi yapıp silkinizi karaktere aktarmanızdır. 60 dakika süre dolduğunda ''Silki Karaktere Aktar'' butonu sadece 5 dakika boyunca aktif olacaktır. 5 dakika geçtikten sonra oyunda bulunduğunuz o 60 dakika için gelen silki aktaramazsınız ve silk sistem tarafından geri çekilir.

Anlık PVP Listesi
Açıklanacak

Anlık Unique Listesi
Açıklanacak

Anlık Global Listesi
Açıklanacak

Unique Rütbeleri
Unique Rankta derece alan oyuncularımız sırasıyla oyun içerisinde Unique Master, Unique Hunter, Unique Killer rütbelerini almaktadır.
Unique Rank Sistemi
Saltuk serverinde Unique Rank Sistemi bulunmaktadır.Unique rank her ayın 1. ve 15. günü sıfırlanır.Listede ilk 3'e giren oyuncularımıza silk ödülü verilir.

1. olan oyuncumuza 300silk
2. olan oyuncumuza 200silk
3. olan oyuncumuza 100silk


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
13 ARALIK CUMA GÜNÜNE KADAR SALTUK SERVERİMİZDE OYNAYAN OYUNCULARIMIZ YENİ BİR CLİENT İNDİRMELERİNE GEREK YOKTUR. 13 ARALIK CUMA GÜNÜ 17:00'DA LAUNCHERİ AÇIP UPDATE YAPMALARI YETERLİ OLACAKTIR. OYUNUMUZA DAHA YENİ KATILACAK OYUNCULAR İSE AŞAĞIDAKİ BUTON YARDIMIYLA YENİ CLİENTİMİZİ İNDİREBİLİRLER.

Admin
Admin

Posts : 2871
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum