internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ücretsiz Hizmetler | Beles.org

Go down

Ücretsiz Hizmetler | Beles.org Empty Ücretsiz Hizmetler | Beles.org

Post by Admin Mon Jan 20, 2014 5:53 pm

Web Site İsmi : Beles.org

Site Başlığı : Ücretsiz Hizmetler | Beles.org

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Mayıs 2002

Site Tanıtımı : Beles.org adı altında faaliyetlerini sürdüren internet sitesine hoşgeldiniz.

Site aracılığı ile Şehirlerarası Mesafe Hesaplama imkanınız bulunmaktadır. Sitedeki Tatil - seyahat adlı kategorideki mesafe hesapla sayfasında, Türkiye'nin tüm illeri arasında kaç km mesafe olduğunu tek bir tuşla hesaplayabileceksiniz.

Beles.org sitesinde aynı zamanda bir İş İlanları sayfası da mevcuttur. Bu sayfa sayesinde, eleman arayan firmalara ulaşabilir ve ihtiyacınız olan işi kolayca bulabilirsiniz.

Oyun meraklılarını ise sitedeki Bilgisayar Oyunları bölümüne bekliyoruz. Bu bölümde, internetten oyun oynama imkanı sunan siteler listelenmiştir. En kaliteli oyun oynama sitelerini burada görebilirsiniz. İnternet üzerinden oyun oynamak için kaliteli siteler arayanlar, beles.org bilgisayar oyunları bölümüne bağlanabilir.

Beles.org adresinde, çok sayıda ücretsiz hizmet de bulunmaktadır. Örneğin Webmaster olanlar için html dersleri, bedava java scriptler, bedava bannerler, html renk kodları sitede görülebilecektir. Benzer şekilde sağlık konularında hastane ve eczane rehberleri, diyet - beslenme siteleri, sağlık bilgileri siteleri ziyaretçilere takdim edilmiştir.

Bilgisayar, ekonomi, eğlence, tatil, sağlık, eğitim, islam, otomotiv ve daha birçok alanda birbirinden faydalı linkler ve ücretsiz hizmetler beles.org adresinde sizleri bekliyor.

Admin
Admin

Posts : 2923
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum