internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Şık Takı Ve Aksesuarlar Burada

Go down

En Şık Takı Ve Aksesuarlar Burada Empty En Şık Takı Ve Aksesuarlar Burada

Post by Admin Fri Feb 14, 2014 12:22 am

En Şık Takı Ve Aksesuarlar Burada

Web: Vipongo.com

Kadınlar her zaman için estetik bir algı yaratır. Bu gerek yüz hatları gerek vücut hatları gerek ses tonundan kaynaklı olsun kadın geçmişten günümüze kadar daha naif daha zarif insan cinsiyeti olarak kabul edilmiştir. Elbette bu her kadın için güzel bir duygudur ancak çok kez büyük sorumlulukları beraberinde getirir.

Kadına biçilen bu rol bir kadını her zaman için kendine özen göstermesi gerekliliğine itmektedir. Bunun için modaya uymak, eksiksiz aksesuarlarla kadının kendisini tamamlaması beklenmektedir. Bu da işin cilvesi olarak kabul edilebilir.
Takı her ne kadar küçük süs eşyaları gibi algılansa da kıyafetin tamamlayıcısı niteliktedir. Mesela çok sade bir elbise zarif bir kolye olmadan çok sönük kalacaktır. Ancak kolyenin zarif olması değil aynı zamanda modern görünmesi de şarttır. Mesela 2014 takı modasına bakıldığı zaman en moda kolyelerin el yazısı biçiminde isim yazılmış olan kolyeler olduğu görülebilir. Bu tip bir kolyenin elbiseye yakışması ancak boyutu ve rengiyle ayarlanabilir.

Diğer yandan bakıldığında elbise hiçbir şekilde eksik kalmamalıdır. Düz bir elbiseyi yalnızca kolye ile tamamlamak mümkün değildir. Buna en güzel kombine küpe olacaktır. Ancak bu şekilde sert bir görüntü sağlanacağından kolye ile aynı renkte olan bir bileklik daha uygun olacaktır. Bileklik de 2014 yılı takı modasına uygun olacaksa sade değil taşlı bileziklerin tercih edilmesi daha doğru olacaktır. En şık takı modelleri için vipongo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Admin
Admin

Posts : 2775
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum