internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosphorus ve tekne turları

Go down

Bosphorus ve tekne turları Empty Bosphorus ve tekne turları

Post by Admin Tue Feb 20, 2018 4:52 pm

Çok monoton ve stresli bir hayatınız varsa biraz renk katmanın ne zararı olurdu ki? Sabah iş akşam ev ikilisinden kurtulmak bir nebze olsun dert ve streslerinizden uzaklaşmak kime iyi gelmez? Sizlerinde eminiz ki bunlara ihtiyacı var. Ama İstanbul büyükşehir bir yerden bir yere gitmesi trafik yüzünden uzun vakitler alabiliyor. Bizler de hep bu sebeple yakın yerleri tercih etsekte çok fazla bir seçeneğimiz yok aslında. En azından yeteri kadar memnun edecek bir seçenek yok.

İşte burda devreye boğazın eşsiz güzellikleri giriyor. Yatınızın veya teknenizin içinde yediğiniz içtiğiniz her imkan sizlerin önüne serilirken sizler sadece boğaz manzarası eşliğinde unutamayacağınız huzur ve güzellikte tekne turu yapmış oluyorsunuz. Çeşit çeşit özçekimler
yaparken canlı yayınlar yaparken canlı müzik ve teknelerimizin ışıklandırma sistemleri size mükemmel bir ambians yaratıyor. Boğazın hafif hafif esen yelleride sizin vücudunuzu okşuyor adeta. Herkesin yaşaması gereken bir deneyim olan bu turlarda muhakkak siz ve sevdikleriniz yer almalısınız.

Boğazda yapabilecekleriniz tabiki çok daha fazlası olarak karşımıza çıkıyor. Ne olarak mı? Mesela teknede düğün yaparak unutulmaz bir evliliğe giriş yapabilirsiniz. Evlilik teklifiniz için bizden organizasyon talebinde bulunabilirsiniz. Bekarlığa veda partisi talep edebilirsiniz. Mezuniyet balonuzu yapmak isteyebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Admin
Admin

Posts : 2874
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum