internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güvenli Casus Yazılım Programı

Go down

Güvenli Casus Yazılım Programı Empty Güvenli Casus Yazılım Programı

Post by Admin Fri Nov 16, 2018 8:13 pm

Güvenli Casus Yazılım Programı

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok yenilik hayatımıza girmektedir. Bu yeniliklerden biri de telefon takip sistemidir. Geliştirilen bu casus arama sistemi ile özellikle çocukların telefon ya da tabletlerine erişme imkanı sağlanarak çocukların veya sevdiklerinizin güvenliği kontrol edilebilmektedir. Böylece casus uygulama yazılımı sayesinde her türlü telefona erişim sağlanarak hedef telefonun tüm içeriklerine kolayca ulaşılabilmektedir.

Son Sistem Geliştirilen Cep Casusu Yazılım Programının Özellikleri

Günümüzde teknolojiye bağlı olarak geliştirilen güvenlik sistemlerinden biri olan cep casusu programı insanlara bir çok fayda sağlamaktadır. Cep casusu özellikle İphone ve Android cihazlarda ve tabletlerde çalışan casus telefon programıdır. Bu program ile karşı taraftaki hedef telefonun her türlü yapmış olduğu faaliyetleri, aramaları, internet tarama verilerini, whatsap, facebook ve instgram gibi sosyal medya üzerinden yaptığı her şeyi rahatlıkla görüp takip etme imkanı sunmaktadır. Ayrıca bütün bunları gizlilik çerçevesi içerisinde karşı tarafa fark edilmeden yapmaktadır. Böylece sevdiklerinizi güvenle takip etme imkanı sunmaktadır. Cep casusu yazılım programını karşı telefona bir kez kurduktan sonra sürekli takip etme imkanı sunmaktadır. Programın yüklenmesi son derece kolay ve hızlı bir şekilde olmaktadır. Casus programını yükledikten sonra sizlerin emailine giriş bilgileri gelmekte ve bu giriş bilgileri üzerinden uygulamaya girilerek hedef telefon kolaylıkla takip altına alınmış olmaktadır. Bundan sonra tekrar hedef telefon ile fiziksel bağlantı kurmaya gerek kalmamaktadır.

Cep Casusu Yoluyla Sosyal Medya Takibi

Cep casusu telefon yazılım programı ile karşı tarafın telefonundaki facebook, viber, skpye, telegram ve çeşitli chat sitelerindeki her türlü yazışmalara rahatlıkla ulaşılabilinmektedir. Özellikle whatsapp takip sistemi ile whatsapptaki bütün yazışmalar, iletiler, paylaşımlar ve görüntülere çok kolay bir şekilde ulaşma imkanı sağlamaktadır. Hatta whatsap takip programı ile sosyal medya üzerindeki mesajlar silinmiş olsa dahi bu mesajları bile görme fırsatı sunmaktadır. Böylelikle tüm bilgi ve yazışmaların görülmesini sağlamaktadır. Ancak bu sistemin düzenli bir şekilde uygulanabilmesi için programı destekleyen android telefonlarda Root gereklidir. Bu durum sağlandığı takdirde program düzenli bir şekilde çalışıp amacına uygun hizmet verebilmektedir.
Cep Casusu Vasıtasıyla Telefon Konuşma Takibi

Geliştirilen cep casusu telefon yazılım programının insanlara sunduğu bir diğer hizmet ise telefon konuşmalarını dinleme ve takip etme hizmetidir. Cep casusu yazılım programı sahip olduğu bu özellik ile uygulamanın kurulu olduğu telefondaki her türlü gelen ve giden arama kayıtlarını detaylı bir şekilde göstermektedir. Bu ortam dinleme özelliği sayesinde hangi numara ne zaman aranmış, ne kadar süre ile konuşulmuş ve neler konuşulmuş olduğunu hem görebilir hem de sesli kayıtları dinleyebilirsiniz. Ayrıca telefondaki arama kayıtları ya da sesli konuşmalar silinmiş olsa dahi bütün bu bilgileri cep casusu uygulama panelinde görebilirsiniz.

Cep Casusu GPS Konum Takibi

Cep casusu telefon yazılımı ile karşı tarafın konum bilgilerine ulaşma imkanı sağlanmaktadır. Özellikle konum takip. sistemi sayesinde hedef telefonun o anki yeri ve konumu görülebilmektedir. Bunun yanı sıra hedef telefonun belirli konumların dışına çıkıp çıkmadığı da görülmektedir. Cep casusu programının bu özelliği daha çok ebeveynlere hitap etmektedir. Çünkü dışarıda çocuklarını takip edemeyen ve nereye gidip geldiğini, neler yaptığını öğrenmek isteyen aileler için cep casusu yazılımı büyük kolaylık sunmaktadır. Bu program ile aileler çocuklarının nerelerde takıldığını ve neler yaptığını görerek onları uzaktan takip etme şansı bulmaktadır. Böylece aileler çocuklarının güvenliğini ve kontrolünü sağlamış olmaktadır.

Cep Casusu İnternet Aktivite Takibi

Birçok özelliğe sahip olan cep casusu telefon yazılım programının sunduğu bir diğer önemli hizmet ise internet aktivitelerinin takibidir. Yani bu özelliği yoluyla programın yüklenmiş olduğu hedef telefondan yapılan her türlü internet aramalarını, web sayfalarını ve geçmişlerini göstererek karşı tarafın ne zaman hangi sitelere girdiğini, nerelerde vakit harcadığını, sakıncalı içerik barındıran sitelere girip girmediğini ve ne kadar süre ile internette vakit geçirdiğini öğrenme imkanı sunmaktadır. Böylece karşı telefondan girilen tüm web sitelerini ayrıntılı bir şekilde göstermektedir.

Cep Casusu Fotoğraf ve Video Takibi

Telefon casus yazılım programının desteklediği özelliklerden biri de fotoğraf ve video takip etmesidir. Bu bağlamda cep casusu yazılımı karşı taraftaki kişinin telefonu ile çekmiş olduğu tüm fotoğrafları ve videoları göstermekte hatta kamera ile çekilenlerin dışındaki fotoğrafları da göstermektedir. Yani facebook, whatsapp, instgram gibi sosyal medya üzerinden gelen ve giden fotoğraf ve video kayıtlarını da göstermektedir. Bu tarz fotoğraf ve videolar telefondan silinmiş dahi olsa silinen fotoğraf ve videolar da tekrardan cep casusu yazılım ekranında görünmektedir.

Cep Casusu Sayesinde Email ve SMS Takibi

Teknolojinin son harikası ve ailelerin kurtarıcısı olan cep casusu yazılım programı email ve sms alanında da hizmet sunmaktadır. Tıpkı diğer alanlarda olduğu gibi programın kurulu olduğu karşı taraftaki telefonun email hesabına ulaşarak email hesabını kontrol etmekte ve buradan yapmış olduğu her türlü ileti ve içeriği diğer tarafa kolaylıkla sunmaktadır. Bu sayede karşı tarafın email hesabı ile kimler ile bağlantı kurduğu, ne gibi ileti ve paylaşımlar yaptığı çok net bir şekilde görülebilmektedir. Bunun dışında güvenli casus olan cep casusu yazılımı telefondaki normal sms mesajlarına da erişme imkanı sunmaktadır. Bu özelliği ile kişilerin kimler ile mesajlaştığı ve mesaj içerikleri rahatlıkla görülmektedir. Yine bu mesajlar silinse dahi karşı tarafın casus yazılım panelinde görülmektedir.

Cep Casusu İle Telefon Rehberi Takibi

Casus yazılım sektöründe öncü olan ve tüm yazılım özelliklerini kendi bünyesinde toplayan Cep casusu yazılım programının bir önemli özelliği de karşı tarafın kişi rehberini takip edebilme özelliğidir. Bu özelliği sayesinde cep casusu yazılımı karşı cihazdaki kişinin telefon rehberine kolayla erişim sağlamakta ve rehberdeki kişilerin kimler olduğunu göstermektedir. Ayrıca telefon rehberi takibi ile cihazda kayıtlı bulunan kişilerin isimleri ve telefon numaraları detaylı bir şekilde görülmektedir. Böylece takip edilen telefondaki kayıtlı kişilerin kimler olduğu rahatlıkla tespit edilebilmektedir.

Cep Casusu Yazılı Programının Avantajları

Casus yazılım sektörü içerisinde üstün özelliklere sahip hem misyonu hem de vizyonu ile fark yaratan cep casusu yazılım programı kullanıcılarına birçok avantaj sağlamaktadır. Her şeyden önce büyük bir gizlilik politikası içerisinde hizmet veren cep casusu yazılım programı hedeflenen kişilerin onlara fark edilmeden izlenebilmelerini sağlamaktadır. Bu yönüyle de daha çok tercih sebebi olmaktadır. Bunun yanı sıra uygun fiyat seçeneğine sahip olması ve insanlara çok fazla bir maliyet oluşturmaması da bir diğer avantajıdır. Hem güvenilir hem uygun hem de gizlilik prensibine önem veren bir yazılım programı olması sebebiyle sevdiklerini takip etmek isteyen, çocuklarının neler yaptığını görüp kontrol etmek isteyen ya da çalışan işçilerin mesai saatleri içerisinde veya dışında neler yaptığını öğrenmek isteyenlerin kısacası yediden yetmişe herkesin tercih ettiği ve kolaylıkla kullandığı bir yazılım devidir. Aynı zamanda teknolojik gelişmelere bağlı olarak sürekli güncellenmekte ve en iyi, en gelişmiş ve en hızlı hizmeti sunmaktadır. Bütün bu özellikleri ve sağladığı çeşitli avantajlar ile her insanın ilgi ve beğenisini toplamaktadır.

Admin
Admin

Posts : 2807
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum