internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekemelik Hakkında Bilgiler - Kekemelik.com.tr

Go down

Kekemelik Hakkında Bilgiler - Kekemelik.com.tr Empty Kekemelik Hakkında Bilgiler - Kekemelik.com.tr

Post by Admin Fri Jul 26, 2013 10:57 pm

Kekemelik Hakkında Bilgiler - Kekemelik.com.tr

Kekemelik konusunda gelişimsel sistemleri içeren Kekemer Konuşma ve İletişim bozuklukları merkezi olarak konuşma esnasında yaşanan takılmalar veya duraksamalar olarak görülen akıcı konuşma bozukluklarından kurtulabilirsiniz. Bu konuyla ilgili olarak www.kekemelik.com.tr adresini ziyaret ederek daha detaylı bir bilgi edinebilirsiniz.

Kekemelik ve içerdiği sorunlardan nasıl kurtulabileceğinizi, birebir uygulanan dil ve dudak terapilerini içeren konuşma egzersizleriyle hece çalışmalarıyla kekemelik noktasında uzmanlaşan eğitmenlerimiz ile harf hataları, dil tembelliği gibi yaşanan sorunların çok kısa sürelerde bireysel uygulanan terapilerle ortadan kalktığını ve akıcı konuşma düzeyine geçtiğinizi göreceksiniz.

Kekemelik, kendiliğinden geçebilecek bir yapıya sahip olmadığı için çözüm olabilecek konuşma egzersizleri ile ancak çözülebilen akıcı konuşma bozukluklarıdır. Bu sebeple kekemelik gibi oturmuş konuşma alışkanlıkları sistemli bir terapi sürecinden sonra ortadan kalkabilmektedir.

Terapi gruplarının ardından harflerdeki farklı seslerin ortadan kalkmasıyla sorun tam olarak ortadan kalkmış sayılmamalıdır. Bu sebeple, rutin kontrol seansları ile de 12 aya varan süreçlerde sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Merkezimizle ilgili detayları bulabileceğiniz kekemelik.com.tr sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Konuyla ilgili daha farklı linklere ulaşabilmek adına sitemize giriş yapabilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Kanalları :

Web : www.kekemelik.com.tr
Sabit Telefon : 212 552 83 83
GSM : 537 380 36 80
Açık adres : Şirinevler Mah. Eski Londra asfaltı No: 17/ D1 Şirinevler / İstanbul
E-Posta : bilgi @ kekemer.com

Admin
Admin

Posts : 2874
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum