internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İstanbul Semazen

Go down

İstanbul Semazen Empty İstanbul Semazen

Post by Admin Wed Mar 05, 2014 9:08 pm

İstanbul Semazen

İslami kültür ile yaşayan insanlar, İstanbul Semazen bu hassasiyetlerini hayatları boyunca sürdürmek istemektedirler. Hayatının her alanında dini kültürlerini ön planda tutan insanların, evlenme dönemlerinde de İslami kurallar çerçevesinde düğün törenlerini gerçekleştirmek istemeleri gayet normaldir. Bunun için birçok organizatör firma tarafından planlanan ve hazırlanan düğün törenleri, muhafazakar yaşama tarzı benimseyen ve dini kurallar çerçevesinde düğün yapmak isteyenler için İslami düğün törenlerini düzenlemektedir. Son yıllarda çok hızlı bir şekilde artan talepler doğrultusunda düğün organizatörleri farklı bir format ile düğün törenlerini İslami kültürlere göre düzenlemektedirler. Her bir firmanın kendine has programlar ile hazırladığı İslami düğün törenleri çok fazla revaç görmektedir.

Yapılan organizasyonlar çerçevesinde hazır program paketleri bulunduğu gibi düğün sahiplerinin kendi isteklerine göre de programlar belirlenmektedir. İslami düğünlerde tören esnasında sunulan hizmetler ise;

+ Kuran-ı Kerim Tilaveti
+ Tasavvuf Musikisi,
+ Sohbet ve Vaaz
+ İlahi programları
+ Semazen ve Mehteran Gösterileri
+ Çocuklar İçin Palyaço ve Mini Tiyatro Gösterileri

gibi paket programlar bulunmaktadır. Düğün sahibi ister ise, bu listeden birkaçını tören boyunca nasıl sunulması gerektiğini belirlemekte özgürdür. Ayrıca bu törenlerde yemekli veya yemeksiz olarak da organize edilmektedir. Yemekli olan İslami düğün törenlerinde ağırlıklı olarak Osmanlı Mutfağından eşsiz lezzetler misafirlere sunulmaktadır. Herkesin bütçesine uygun olarak hazırlanan bu törenler ile ilgili olarak geniş bir çeşitlilik düğün sahiplerine sunulmaktadır.

Gelin ve damat adaylarının hayatlarının en mutlu gününde, sevdikleri ile birlikte geçirmek ve bu arada İslami ölçü de mümkün olduğunca korumak amacıyla İslami düğün törenlerinive semazen ekibini tercih etmektedirler. Herkesin mutlu bir birliktelik öncesi düğün yapması gayet normaldir, ama bu düğün törenlerinin İslami kurallar çerçevesinde sağlanması için sizin isteklerinize en iyi çözümü yine İslami düğün hizmetleri sunmaktadır.

Admin
Admin

Posts : 2874
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum