internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Düşük Maliyetli Ofis Kurma İmkanı: Sanal Ofis ve Hazır Ofis

Go down

Düşük Maliyetli Ofis Kurma İmkanı: Sanal Ofis ve Hazır Ofis Empty Düşük Maliyetli Ofis Kurma İmkanı: Sanal Ofis ve Hazır Ofis

Post by Admin Mon Apr 13, 2020 10:36 am

Domain İsmi : Sanalofisankaram.com

Sitenin Konusu : Düşük Maliyetli Ofis Kurma İmkanı: Sanal Ofis ve Hazır Ofis

Sitenin Aktif Olma Tarihi : Mart 2020

Açıklamalar - Tanıtım : Hayat şartları sürekli olarak değişiyor. Artık işletmeler, belirli bir yerde, sıfırdan ofis kiralayarak, büyük masraflar altına girmekten kaçınıyor. Özellikle son dönemlerde, dünyayı saran Corona / Covid-19 virüs salgını nedeniyle, pek çok işletme çalışanları, evlerinden çalışmak mecburiyetinde kaldı.

Bugün sizlere, konu başlığımda da vurgulamış olduğum gibi, iki ofis türünden söz etmek istiyorum. Bu ofis türlerinden, ilk olarak sanal ofisten kısaca bahsedeceğim. Sanal ofis nedir sorusuna çok daha kapsamlı yanıtlar almak için ise, https://sanalofisankaram.com/sanal-ofis-nedir/ linkine tıklayabilirsiniz.

Öncelikle sanal ofis dediğimiz husus, herhangi bir ofis kiralamadan, evden çalışarak işlerini yürütmek isteyenler için çok önemli bir hizmettir. Gerçek bir ofisiniz olmadığı takdirde, müşterilerinize ev adresi vermek zorunda kalırsınız. Örneğin Ayla apartmanı 2.kat 4.daireyi, kurumsal firmanız için adres olarak vermeniz, müşterilerinizin gözünde bir değer kaybına uğramanıza neden olabilir. Sanal ofis ile birlikte, kurumsal bir ofis adresiniz olur. Tabiki iş bununla sınırlı değil.

Sanal ofis hizmeti ile, toplantı yapma şansı elde edersiniz. Bir resepsiyonistiniz olur, telefon ve telesekreter servislerine sahip olmanın keyfine varırsınız.

Sanal Ofis Ekosistemi Nasıl Çalışır ? başlıklı makaleyi ben özellikle sizlere tavsiye ediyorum. Bu hususta https://sanalofisankaram.com/sanal-ofis-ekosistemi-nasil-calisir/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Şimdi gelelim hazır ofislere. Hazır ofis ise, adı üstünde, her şeyi tam anlamıyla hazır bir ofise yerleşmek demektir. Ofis açma maliyetlerine katlanmak istemiyorsanız, hazır ofisten yararlanmanız çok değerli olacaktır.

Profesyonel bir şekilde dekore edilmiş, içerisinde her türlü ofis ihtiyacını barındıran hazır ofisler, işletmeler için hem daha az maliyetli olmakta, hem de çok daha kurumsal ve işlevseldir.

Hazır ofis nedir sorusunun yanıtı da yine https://sanalofisankaram.com/hazir-ofis-nedir/ sayfası üzerinde bulunabilecektir.

Gerek sanal ofis, gerekse de hazır ofis hizmetlerinden yararlanmayı arzu eden işletmelere, Anka Sanal Ofis adlı kurumu tavsiye ederiz. Kuruma ulaşmak adına, sanalofisankaram.com isimli internet adresine ziyarette bulunabilirsiniz.

Admin
Admin

Posts : 2929
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum