internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Birbirinden kaliteli demir çeşitleri - Kar-demir.com.tr

Go down

Birbirinden kaliteli demir çeşitleri - Kar-demir.com.tr Empty Birbirinden kaliteli demir çeşitleri - Kar-demir.com.tr

Post by Admin Fri May 05, 2023 8:03 pm

Birbirinden kaliteli demir çeşitleri - Kar-demir.com.tr

Birinci sınıf kalitede demir çeşitleri Kardemir tarafınca müşterilerine sunulmaktadır. Kardemir, 1968 yılında ilk üretim tesisini kurarak Denizli'de faaliyetlerine başlamıştır. 2001 senesinden bu yana ithalat ve ihracat gerçekleştiren firmanın 2000'den fazla çalışanı, 5 adet üretim hattı ve 3 milyon ton üzerinde bir üretim kapasitesi vardır.

Kütük demir, düz lama demir, dişli lama demir, izli lama demir, kare demir, yuvarlak demir, te demiri gibi demir çeşitleri burada müşterileri bekliyor olacaktır.

Kardemir’in haddecilik üzerine İzmir ve Denizli illeri içerisinde iki adet üretim tesisi mevcuttur. Denizli'deki üretim tesisi, 8 bin m2 kapalı alana sahiptir. İzmir'deki üretim tesisi ise, 65 bin m2 alana sahiptir. Bunlara ek olarak, 30 Ağustos 2020 tarihinde 165.000 m2 arazi üzerine kurulmak üzere temeli atılan Çelikhane Entegre Üretim Tesisinde Faz-1 Yatırımı 18 Ay gibi bir kısa sürede tamamlanmış 13 Mayıs 2022 tarihinde ilk döküm gerçekleştirilmiştir.

Admin
Admin

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics