internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Von Alp Pet Shop

Go down

Von Alp Pet Shop Empty Von Alp Pet Shop

Post by Admin Thu Jul 10, 2014 12:58 am

Von Alp Pet Shop

Genellikle çocuklu aileler hem çocuklarına hayvan sevgisini yaşatabilmek hem de ona bir sorumluluk verebilmek için evlerinde hayvan besleme kararını alırlar. Bu aslında illa bir kedi ya da köpek gibi sizlerin duygularına çok daha kolay yanıt verecek bir hayvan olmak zorunda değil. Von Alp Pet Shop firmasına göre bu isterseniz bir kuş, bir kaplumbağa, bir balık ve hatta hamster bile olabilir. Sonuç olarak tüm bunlar yaşayan ve kişileri sorumluluk sahibi yapacak olan hayvanlardır.

Von Alp Pet Shop Cocuklarin-kopek-yaklasimi-sevgisi-buyumesi

Tabi ki bir kuş sevgisi ile ve kuşun bakımı ile kaplumbağanın bakımı aynı olmayacaktır. Kaplumbağayı elinize alıp pek sevme imkânınız olmasa da, onun size ve çocuklarınıza kattığı huzur duygusu ve onun beslenmesi ya da su değişimi yaparak onlara verdiğiniz hayat yaşantısını üstlenmek bir insan için oluşabilecek en güzel hobi olmalıdır. Sizler biraz daha iletişime gireceğiniz bir hayvan arıyorsanız Von Alp Pet shop göre bir kuşu bile tercih edebilirsiniz.

Von Alp Pet Shop Cocuklar-ve-evcil-kedi-kopekler

Kuşlar bazen kafeste, bazen de salınarak evin her tarafında uçmaya başlarlar Von Alp Pet Shop firmasına göre kuşlar bile bir süre sonra sahibine alışmakta ve ilk gün o çekimser uçuşlarından hiç eser kalmadığınız ve kısa sürede alışarak kişilerin üzerine, kafalarına ve ellerine konarak onlar ile oyun oynadıklarını belirtiyorlar. Hatta ve hatta bunu balıklarda bile görebilirsiniz.

Evcil Shoplar en güzel uygulamayı sizlerin yapabileceğini kaydediyor. Dilerseniz bir balık alın ve onun akvaryumunu hazırladıktan sonra onu içine salınız. O anda balığın ya hiç yüzmediğini ya da deli gibi yüzdüğünü görürsünüz. Sizler akvaryumdan uzaklaştıkça onların hareketi düzelecek ve kendine geleceklerdir. Sizler bir nedenle akvaryuma yaklaştığınızda ise onların o panik havası tekrar hemen kendini belli edecektir. Sizler bir süre düzenli olarak ona baktığınızda, yemeğini verdiğinizde ve onu izlediğinizde, balık bile sizlerin zararsız olduğunu anlayacak ve daha sonraki yem vermelerinizde nerdeyse akvaryumdan çıkacak gibi oyunlar yaparak artık kaçmadan yemeye başlarlar. İşte tüm bunlar aslında her hayvanın bir alışma süreci olduğunu gösteriyor ve alıştıktan sonra da size uyum sağlayarak yaşamına devam ettiğini gösteriyor.

Von Alp Pet Shop Ev-dekorasyonu-evcil-hayvanlar-kedi-ve-kopekler-icin-yataklar-Mg0-3R2

Köpek ve kedileriçin hangi hayvanı beslediğinizin bir önemi yok. Önemli olan o hayvana bakacak sabrı ve güzelliği kendinizde görmenizdir. Her insan hayvan sevebilir ama nacak bazıları onlara hayatlarının içinde yer verir. Dolayısı ile aslında güzel olan her şey gibi hayvanlarında güzelliklerini görmeli ve onları kendinize bir dost ya da bir arkadaş olarak görüp yer vermelisiniz.

Von Alp Pet Shop tüm bu saydığımız hayvanların bakımlarının çok kolay olduğunu belirtiyor tabi ki. Zor olan ise daha çok insana karşı meyilli olan ve insanca duygular sergileyen hayvanlardır. Bunların başında önce köpekler sonra da kediler gelirler. Özellikle ilk zamanlar onları kurallarınıza uydurmak ve alıştırmak oldukça zor olacaktır. Daha sonrası ise oldukça kolay bir hal alacak ve siz ona o size alışarak birlikte yaşamaya devam edeceksiniz. Bu hayvanlar elbette sadece uzaktan bakılacak hayvanlar değil, sevgi isterler, okşanmak isterler onla oyun oynanmasını isterler. Kısaca bir insan gibi duygular ile hareket ederler be onları ihmal ettiğinizde depresyona bile girebilirler. Von Alp Pet Shop bu gibi anlarda devreye girerek onları daha iyi anlayacağınız kitaplar önerebilir ya da farklı mesajlar vererek onların gönlünü kazanmanızı sağlayabilirler. Unutmayın ki onlar hem iyi bir dost hem de paylaşmayı anlatan en güzel canlılardan biridir. Sizlerde kendinize en yakın bulduğunuz hayvan ile evinizi paylaşmaya hazır mısınız?

Von Alp Pet Shop Hayvan-sevgisi-cocuk-petshop-von-alp

Admin
Admin

Posts : 2874
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum