internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muhasebe eğitimi ve İnsan kaynakları eğitimi | Onlinekariyerokulu.com

Go down

Muhasebe eğitimi ve İnsan kaynakları eğitimi | Onlinekariyerokulu.com Empty Muhasebe eğitimi ve İnsan kaynakları eğitimi | Onlinekariyerokulu.com

Post by Admin Thu Jul 10, 2014 8:05 pm

Web Site İsmi : http://www.onlinekariyerokulu.com/

Site Başlığı : Muhasebe eğitimi ve İnsan kaynakları eğitimi | Onlinekariyerokulu.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : 03 / 2011

Site Tanıtımı : Onlinekariyerokulu.com adı altında yayın hayatını sürdüren internet sitesi aracılığıyla çok sayıda değerli eğitim programı satın alma fırsatı bulabilirsiniz. Sitenin "Eğitimlerimiz" isimli kategorisinde güncel eğitim programlarını bir arada görebileceksiniz.

Eğitim programlarını satın almanızın akabinde, size özel olarak sertifika sunulacaktır. Bu sertifikalar, iş hayatınızda sizi avantajlı konuma getirebilir. Almış olduğunuz eğitimleri, belgelemek büyük önem arz etmektedir. Onlinekariyerokulu.com sitesinde sunulan eğitimleri almanızın akabinde, adınızın yazılı olduğu sertifikanız da elinize geçecektir.

Bugün sitede yer alan İnsan Kaynakları Uzmanlık eğitimi ve Genel muhasebe eğitiminden kısaca söz edeceğim. İnsan kaynakları eğitimi sayfasına girdiğiniz anda bu eğitimin süresine, eğitimin genel özelliklerine, içeriğine ve hedefine gözatma imkanı bulabilirsiniz. Eğitim sonunda kazanacağınız sertifika ile ilgili bilgiler, yine aynı sayfada sizleri bekliyor.

Genel muhasebe eğitimi sayfasına giriş yapan ziyaretçiler, bu sayfada arzu ederler ise eğitimi alan kişilerin değerli yorumlarını okuyabilirler. Firmaların muhasebe ve finans departmanlarında çalışmayı planlayan kişilere özel olarak hazırlanan bu eğitim akabinde, Genel Muhasebe Eğitimi Başarı sertifikası, adınıza düzenlenecek ve tarafınıza gönderilecektir.

Admin
Admin

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics