internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coolpetz.com - Evcil hayvanların buluştuğu tek adres!

Go down

Coolpetz.com - Evcil hayvanların buluştuğu tek adres! Empty Coolpetz.com - Evcil hayvanların buluştuğu tek adres!

Post by Admin Sat Feb 21, 2015 2:05 pm

Coolpetz.com - Evcil hayvanların buluştuğu tek adres!

Eğer sizler de internet üzerinde evcil hayvanların ve hayvan severlerin tek bir çatı altında bulunduğu bir platform arıyorsanız Coolpetz.Com sitesinin en ideal seçim olacağını belirtmek isteriz. Bakıma muhtaç, sıcak bir yuva arayan evcil hayvanları sahiplenmek istiyorsanız kedi, köpek ve kuş başta olmak üzere daha pek çok evcil hayvan için araştırma yapabilirsiniz. Sevimli dostlarımızı sahiplenmek ve bakımını üstlenmek için bulunduğunuz şehre göre bir araştırma yapabilirsiniz. Geçici ya da kalıcı olarak bu beklentileri karşılayabileceğinize inanıyorsanız hemen ücretsiz bir şekilde siteye üye olabilir ve gezinti yapmaya başlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden baktığınız evcil hayvan için sağlık karnesi hizmeti alabilir, en tatlı ve sevgi ile dolu evcil hayvanların videolarını bu portal içerisinde keyifle izleyebilirsiniz. Türkiye' nin dört bir yanından binlerce kişi her gün vaktinin belirli bir bölümünü burada geçirmektedir. Evcil hayvanlara dair haberleri görebilir, yaşadığınız sorunlar ( beslenme, sağlık vb.) için uzman görüşlerini alabilir ve böylece merak ettiğiniz bütün sorularınız için yanıt bulmayı başarabilirsiniz.

Eğer dostlarınızla ile birlikte gezintiye çıkmak ve onları kabul eden mekanların neresi olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu konuda da en güncel bilgilere sahip olabilirsiniz. Coolpetz.Com'da evcil hayvanları kabul eden otelleri, restaurantları bulabilirsiniz. Ayrıca size en yakın veteriner kliniği, park, petshop... bir tık uzağınızda. Sevimli dostlarınızla sohbet etmek, etkinlikler düzenlemek, yeni arkadaşlıklar edinmesini sağlamak açısından tam bir biçilmiş kaftan olduğunu bir kez daha dile getirmek istiyoruz. Ülkemizde bu alanda tek ve hergün kendini geliştiren bir sitede yer aldığınızı da aklınızda bulundurmanızı temenni ederiz. Bu büyük ailenin bir parçası olmak için ana sayfamızda yer alan üyelik formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Admin
Admin

Posts : 2879
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum