internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Havalandırma sistemleri - http://www.bimhavalandirma.com.tr

Go down

Havalandırma sistemleri - http://www.bimhavalandirma.com.tr Empty Havalandırma sistemleri - http://www.bimhavalandirma.com.tr

Post by Admin Thu Jun 11, 2015 6:41 pm

Web Site İsmi : http://www.bimhavalandirma.com.tr

Site Başlığı : Havalandırma sistemleri - http://www.bimhavalandirma.com.tr

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : 2014 - Temmuz

Site Tanıtımı : Toz toplama sistemleri ve havalandırma sistemleri ihtiyaçlarınız için BİMM Havalandırma Sistemleri firmasıyla irtibat sağlayabilirsiniz. BİMM Havalandırma Sistemleri, sektöründe elli yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdürmektedir. Firma, geçtiğimiz sene http://www.bimhavalandirma.com.tr isimli internet adresini yayın hayatına sokmuştur. http://www.bimhavalandirma.com.tr adresine giriş yapanlar, burada BİMM Havalandırma Sistemleri firması tarafından sunulan tüm ürünleri en detaylı şekilde inceleyebilecektir. Havalandırma firmaları arayanlar, hiç tereddüt etmeden BİMM Havalandırma adresini tercih edebilir.

Havalandırma ve toz toplama sistemlerinin yanı sıra; sulu filtre, karbon filtre, statik filtre, akrobat kol, fan grubu ve flexible grubu ürünler yine BİMM Havalandırma firması tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Yukarıda saymış olduğumuz her ürüne binaen son derece detaylı teknik veriler, BİMM Havalandırma sitesi üzerinde bulunabilir.

Firma ile irtibat kurmak adına BİMM Havalandırma sitesindeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir veya 0216 307 00 04 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Admin
Admin

Posts : 2929
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum