internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hızlı okuma kursu - Limithizliokuma.com

Go down

Hızlı okuma kursu - Limithizliokuma.com Empty Hızlı okuma kursu - Limithizliokuma.com

Post by Admin Fri Jul 03, 2015 12:26 pm

Web Site İsmi : Limithizliokuma.com

Site Başlığı : Hızlı okuma kursu - Limithizliokuma.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Eylül 2013

Site Tanıtımı : Hızlı okumak istiyorsanız tam olarak doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız. Limithizliokuma.com isimli internet adresine giriş yaparak hızlı okuma kursları hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Sitede Limit hızlı okuma kursu ile ilgili birbirinden değerli bilgiler ziyaretçilere aktarılmıştır.

Limit Hızlı Okuma Kurslarından alacağınız hızlı okuma eğitimi sonrasında dakikada ortalama kaç kelime okuyabileceğiniz, bir kitabı yaklaşık kaç saatte bitirebileceğiniz gibi veriler sitede yazılmıştır. Site üzerinde hızlı okuma eğitimi almamış kişilerin özellikleri ile hızlı okuma eğitimi görmüş kişilerin özellikleri kıyaslamalı olarak gösterilmektedir.

Hızlı okuma kursu katılımınız ile birlikte, sınav sorularını çok daha hızlı sürelerde çözebileceksiniz. Kitapları çok daha kısa sürede bitirebilecek ve daha fazla kitap okuma şansı elde edebileceksiniz.

YGS, LYS, ALES ve benzeri sınavlara hazırlanan öğrenciler için hızlı okumak çok büyük önem arz etmektedir. Bilhassa öğrencilerin hızlı okuma kurslarına katılım göstermeleri şiddetle önerilir.

Hızlı okuma programları ile alakalı aklınıza takılan her türlü soruyu 0212 236 22 18 ya da 0545 640 06 73 numaralı telefonları arayarak sorabilirsiniz.

Admin
Admin

Posts : 2715
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum