internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınırlı Disk Alanı Problemlerinden Dolayı Domain Taşıma!

Go down

Sınırlı Disk Alanı Problemlerinden Dolayı Domain Taşıma! Empty Sınırlı Disk Alanı Problemlerinden Dolayı Domain Taşıma!

Post by Admin Sat Sep 26, 2015 12:58 pm

Sınırlı Disk Alanı Problemlerinden Dolayı Domain Taşıma!


http://www.sitenasilkurulur.net/domain-transferi-nasil-yapilir

İnternet siteleri bizlere belli konular hakkında bilgilendirmelerde bulunurlar. Kullanıcılar olarak bizler de ihtiyaç duyduğumuz bilgilendirmeleri bu web siteleri üzerinden temin ederiz. Bu noktada internet icat edildiğinde kurulan sistem bugüne kadar harika bir şekilde işledi diyebiliriz. Öyle ki, sanki sistem içerisinde görünmez bir el var ve bu el nerede ne ihtiyaç varsa bu ihtiyacı hemen karşılıyor. Şuan internette yaptığınız bir aramada karşınıza binlerce kaynağın çıkıyor olmasının temel nedeni de bahsettiğimiz görünmez elin işini çok doğru yapmasından ileri geliyor. Sizler de bu elin verimliliğini kontrol etmek isterseniz; Türkiye’de sadece 10 yıl gibi bir geçmişe sahip olan internetin bu süre zarfı içerisinde ne kadar geliştiğini kendiniz kontrol edebilirsiniz. Böylece ne demek istediğimizi çok daha net bir şekilde anlayabilirsiniz.

Sitenasilkurulur.net

İnternet her ne kadar çok geniş konular hakkında bilgi sahibi olmamıza imkan veriyor olsa da, bazı webmasterların (daha doğrusu çoğunun) bilgiyi edinmek için sitesine gelen ziyaretçilerden daha fazla para kazanmak adına sürekli olarak reklamlarla onu rahatsız etmesi gibi bir durum da söz konusudur. Bu hem hiç etik değil hem de ziyaretçilerin İllallah etmesine neden olacak bir durumdur. Sizlere bu noktada rahatsız edilmeyeceğiniz bir siteyi önerebiliriz. Özellikle de sınırlı disk alanı ve domain taşıma gibi konular ile ilgili bilgi edinmek istediğinizde kesinlikle ziyaret etmeniz gereken bu site sadece arzuladığınız bilgiye ulaşmanızı sağlar.

Onun dışında kazanç sağlamak adına sizleri farklı sayfalara yönlendirmez. Sitede sınırlı disk alanı sorunları veya domain taşıma gibi bölümler bulunuyor. Bunlardan domain taşıma alanındaki bilgilendirmelere ihtiyaç duyuyorsanız direkt olarak o kategoriye; sınırlı disk alanı hakkında bilgilendirmelere ihtiyaç duyuyorsanız ise direkt olarak o bölüme gidiyorsunuz!

Admin
Admin

Posts : 2879
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum