internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaşama dair bilgiler - Beyinsi.com

Go down

Yaşama dair bilgiler - Beyinsi.com Empty Yaşama dair bilgiler - Beyinsi.com

Post by Admin Sun Oct 11, 2015 3:40 pm

Domain İsmi : http://beyinsi.com

Sitenin Konusu : Yaşama dair bilgiler - Beyinsi.com

Sitenin Aktif Olma Tarihi : Temmuz 2014

Açıklamalar - Tanıtım : Beyinsi.com adı altında faaliyetlerini başarıyla sürdüren internet sitesine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile, yaşama dair birbirinden değerli bilgilere ulaşma fırsatı bulabilirsiniz.

Bugün sizlere, sitede kendine yer bulan 3 sayfayı tanıtmak istiyorum. Bu sayfalar sırasıyla: "Selfie çubuğu nasıl kullanılır", "Kuru meyvelerin faydaları" ve "Gözleri küçük gösteren makyaj nasıl yapılır" başlıklarına sahiptir. Burada anlatmaya çalıştığımız şey, beyinsi.com sitesinin her yaştan ve her ilgi alanına sahip kişilere hitap etmesidir. Sitede, işinize yarayacak çok sayıda kıymetli bilgiyi bir arada görebileceksiniz.

İlk olarak selfie çubuğu nasıl kullanılır sayfasının tanıtımıyla başlayalım. Son yıllarda tüm dünyayı bir selfie modası sarmıştır. Selfie; hepimizin bildiği gibi, fotoğrafı çeken kişinin bu işlemi, kendisini de kareye dahil ederek yapmasıdır. Selfie işleminin en iyi şekilde yapılabillmesi adına, bir selfie çubuğuna ihtiyacımız vardır. Zira çubuk sayesinde, kareye dahil olan kişi sayısı arttırılabilmektedir. Daha fazla birey, aynı fotoğraf karesine rahatça sığabilmektedir. Bu çubuğun nasıl kullanıldığı, beyinsi.com sitesinde yer alan http://beyinsi.com/selfie-cubugu-nasil-kullanilir linkinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Selfie çubuğu satın almadan evvel, linkteki yazıyı okuyarak fikir edinebilirsiniz.

Kuru meyvelerin faydalarını öğrenmek isteyenler için beyinsi.com sitesinde ayrı bir sayfa hazırlanmıştır. Sitede aynı kuru meyvelerin faydaları sayfasında olduğu gibi, çok sayıda besinin faydalarını açıklayan içerik bulunabilecektir. Hangi kuru meyvenin hangi faydalara sahip olduğu, sitenin http://beyinsi.com/kuru-meyvelerin-yararlari bölümünden kolayca öğrenilebilir. Çilek kurusu, kuru üzüm, kuru hurma, kuru kayısı, kuru incir ve benzeri çok sayıda kuru meyveye binaen faydalar, bu sayfada sizleri bekliyor.

Kadınların ilgisini çekecek birbirinden değerli paylaşımlar, Beyinsi adlı sitede kendine yer bulmuştur. Makyaj tekniklerini en doğru şekilde öğrenmeyi arzu edenler, bu adreste aradıklarını bulabilecektir. Gözlerinizi küçük gösteren bir makyaj yapmak isterseniz, gözleri küçük gösteren makyaj nasıl yapılır sayfasını ziyaret etmelisiniz. Aynı sayfada, gözlerin makyaj yoluyla nasıl daha büyük gösterilebileceği de anlatılmaktadır. http://beyinsi.com/gozleri-kucuk-gosteren-makyaj-nasil-yapilir sayfası dışında, kadınlar için saç modelleri, moda ve giyim, günlük burç yorumları, mobilya ile dekorasyon gibi bölümler de sitede mevcuttur.

Teknolojiyi yakından takip etmek, dizi haberlerini okumak, sağlık hakkında bilinçlenmek ve yaşama dair akla gelebilecek her türlü bilgiyi edinmek isteyenler Beyinsi.com sitesine bağlanabilir. Siteyi beğendiğiniz takdirde, sık kullanılan siteler listenize eklemeyi unutmayınız.

Admin
Admin

Posts : 2932
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum