internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dns Değiştirme ile İlgili Bedava Eğitim Videosu

Go down

Dns Değiştirme ile İlgili Bedava Eğitim Videosu Empty Dns Değiştirme ile İlgili Bedava Eğitim Videosu

Post by Admin Fri Feb 19, 2016 7:09 pm

Dns Değiştirme ile İlgili Bedava Eğitim Videosu

Dns değiştirmek isteyenlerin ortak nedeni yabancı sitelere girememektir. İnternet her ne kadar çok büyük bir derya olsa da yapılan kısıtlamalardan dolayı bu denizin bir kısmının kullanılabiliyor olması bazı kullanıcılar tarafından kabullenilememektedir. Bu yüzden de dns değiştirme işlemi yapabilmek adına eğitim videoları izliyor ve bir şekilde bu işi yapmaya çalışıyorlar. Önceleri dns değiştirme çok kolaydı; sadece birkaç tıklama ile dns bilgilerinizi güncelleyebiliyor ve yasaklı sitelerin hemen hepsini giriş yapabiliyordunuz. Ancak geldiğimiz nokta itibarıyla dns değiştirmenin de önüne zorluklar konulmaya başlandı. Devletin internet siteleri üzerindeki en önemli yaptırım gücü olan dns yasaklamalarının bu kadar kolay aşılabiliyor olmasından dolayı ortaya atılan yeni projelerden dolayı dns değiştirme işlemleri zorlaşıyor.

Sitenasilkurulur.net

Yine de her bir güncellemeye yönelik olarak sizlere yeni taktikler sunan bir site var. Dns değiştirmeniz için ne yapılması, ne araştırılması gerekiyorsa; onu yapan ve önünüze seren bu siteye hemen şimdi gidebilirsiniz. Hiçbir üyelik işlemi ile uğraşmadan eğitim videoları aracılığıyla dns değiştirmenin nasıl olduğunu ve yeni güncellemelerin neler olduğunu öğrenebilir; bu sayede birkaç tıklama ile yabancı sitelerin önünüze vurulan kilidini kırabilirsiniz.


http://www.sitenasilkurulur.net/domain-transferi-nasil-yapilir

Sizlere böylesine bir hizmeti sağlıyor olmasına rağmen hiçbir şekilde ücret talep etmeyen bir siteden bahsediyoruz. Sabahtan beri bahsini yaptığımız platform http://www.sitenasilkurulur.net/ bağlantısı ile ulaşabileceğiniz webmaster sitesinden başka birisi değil! Sizler de bu platforma gitmek istiyorsanız verdiğimiz bu bağlantıya bir tıklamada bulunun ve bu sayede hemen platforma ulaşın! Dns değiştirme üzerine yazılan harika makaleye ulaşabileceğiniz gibi, farklı konularda oluşturulan desteklere de bu bağlantıya tıklamanız durumunda ulaşacak ve bir webmaster olmak için önünüzdeki engellerin tümünü bu siteyi kullanarak aşacaksınız!

Admin
Admin

Posts : 2807
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum