internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spot Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Go down

Spot Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları Empty Spot Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Post by Admin Mon Dec 16, 2013 4:38 pm

Spot Ürün Nedir?
Üretim yapmakta olan kuruluşların birçoğu pazarlama için bayi ağlarını ve distribütörleri değerlendirmektedir. Kendi pazarlama ağını oluşturmaktan çok daha pratik bir satış yöntemi olan distribütör ve toptancı ağlarından faydalanma usulünde, toptancılar belirli tutarlarda siparişlerde bulunmakta ve bu ürünleri depolarında tutmaktadırlar. Fabrikalardan gönderilen bu ürünleri de kendi alt bayileri kanalı ile satışa sunmaktadırlar. Fabrika vasıtası ile imal edilmiş olan bu sorunsuzca ürünlerin hepsi, satış tarihlerinden itibaren servis garantisi altındadır.

Her toptancı belirli bir miktarda ürün satışı yapacağına dair teminat vermektedir. Bu satış oranları bir yıllık ortalamalar baz alınarak belirlenmektedir. Ancak yıl sonuna doğru toptancı söz verdiği satış oranlarına ulaşamadığında, gerek ticari açıdan mahçup olmamak, gerek fabrikalarla çalışmalarından ödün vermemek adına, elindeki stokları maliyet fiyatları ile markaların resmi bayisi şekilde görünmeyen işletmelere satışa sunmaktadır ve bu ürünlere “spot ürün” denilmektedir. Spot ürünler satılırken, bayilerden daha hesaplı rakamlarla ürün alma şansı bulan bu kuruluşlar da, servis garantili şekilde bayi ürünleri ile aynı fabrikadan gelen mallarını satışa çok fazla daha hesaplı fiyatlarla sunabilmektedirler.

Spot ürünler orijinal midir?
Evet spot ürünler bayilerden satın aldığınız ürünlerin aynısıdır.

“Garantili spot ürün” gerçekten mevcut mı?
Evet, sıfır şekilde satılan spot ürünler, iki yıl boyunca kuruluşların yetkili servisleri vasıtası ile garanti hizmeti sunularak satılmaktadır. (servis garantili)

Mağaza ürünleri ile spot ürünler arasındaki fark nedir?
Tek fark satın aldığınız işletmenin farklı olmasıdır. Geriye kalan ürün kalitesi, garanti benzeri bütün özellikler aynıdır.

Spot ürünler nerden alınır?
Spot ürün dalında bir yanlış anlaşılma söz konusudur. Defolu beyaz eşya satışı yapmakta olan kuruluşlar ve ikinci el eşya satışı yapmakta olan kuruluşlar da spot mağaza adı ile hizmet vermektedirler. Bu kuruluşlarda satılan ürünler defolu yahut ikinci el üründür. Ancak www.spotcum.com.tr benzeri spot mağazalarda tam olarak orjinal olan sıfır ve iki yıl garantili ürünler satışa sunulmakta.


Spotçum güvenilir midir?
Spotçum firması uzun yıllardır Türk ticaret dünyasında bilinmekte olan, İzmir merkezli bir firmadır. 60'lı yıllardan bu yanada etkinlik göstermekte olan kuruluş ticari adı olan “Tosun Ticaret” bünyesinde birçok farklı sektörde etkinlik sergilemiştir. İmalattan, pazarlamaya kadar uzanan kuruluş kolları içinde markalaşan Spotçum ise, firmanın küçük elektrikli ev aletleri pazarlaması hizmetlerini yürütmektedir.

Spotçum'da hangi ürünleri bulabilirsiniz?
Spotcum web sitesinde mutfak robotu, elektrikli süpürge, mixer, blender set, meyve sıkacağı, ütü, fırın, çay makinesi, kettle, setüstü ocak benzeri birçok farklı kategoride küçük ev aletleri bulunmakta. Arzum, Braun, Philips, Felix, Fakir, Sunny, Simfer, Ferre, Eminçelik, Luxell, Lider, Femaş, White Daisy, Tefal, Kumtel, Cucinox, Korkmaz, Akel, Mehtap, Sofram, Isımatik, Termomak, Premier, Profilo ve Alf marka küçük elektrikli ev aletleri bulunmakta.

Etiket: spot fiyatları

Admin
Admin

Posts : 2923
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum