internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toptanspormalzemeleri.com | Toptan Spor Aletleri

Go down

Toptanspormalzemeleri.com | Toptan Spor Aletleri Empty Toptanspormalzemeleri.com | Toptan Spor Aletleri

Post by Admin Mon Mar 03, 2014 11:22 pm

Toptanspormalzemeleri.com | Toptan Spor Aletleri

Spor çocuk yaştan itibaren yapıldığında sadece vücudun sağlıklı kalmasını sağlamayarak, aynı zamanda genç, çevik ve başarılı bireylerin yetişmesini de sağlar. Bu yüzden gençlerimizi spora teşvik etmek oldukça önemlidir.

Olimpiyat adaylığı süresince ülkemizde olimpiyat ile ilgili bir çok yatırım konuşuldu. Amatör sporlarda bir çok branşta olan tesis eksikliğinin giderilmesi için bir çok temel atıldı. Son on yılda devlet desteğini de arkasına alan Spor bakanlığı bir çok tesise imza attı. Ancak bunlar bazı alanlarda yeterli görünmüyor. Gençlerimiz tesislere kavuşsa da sporu yapabilmek için pek çok eksiğe halen sahip. Bunların başında ise malzeme eksiği geliyor. Bu yüzden devlet toptan spor malzemeleri satıcılarının vergi indirimlerinden yararlanmalarını hedefleyerek sporculara ve takımlara daha düşük maliyetlerle spor yapabilme imkanı sunmayı planlıyor. Ayrıca tesislerin de ülkemize kazandırılmasının yanında açılan bir çok yeni üniversite ile kalifiye spor öğretmenleri de yetişmiş oluyor.

Tüm bunlara ek olarak amatör branşlardaki federasyonların diğer federasyonlar ile bağlantı halinde olması ve ülkemize yararlı olabilecek eğitmenleri de Türkiye'ye getirerek spor hocalarını eğitmesi geleceğimiz açısından büyük önem arz ediyor. Gelecekte istenen spor başarıları için az da olsa doğru adımlar atmak bizleri de memnun ediyor.

Toptanspormalzemeleri.com

Admin
Admin

Posts : 2871
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum