internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Freelance İş Yaptırmanın En Güvenli, En Kolay Yolu: Uzmankirala.com

Go down

Freelance İş Yaptırmanın En Güvenli, En Kolay Yolu: Uzmankirala.com Empty Freelance İş Yaptırmanın En Güvenli, En Kolay Yolu: Uzmankirala.com

Post by Admin Mon Jan 13, 2014 6:35 pm

Web Site İsmi : http://www.uzmankirala.comSite Başlığı : Freelance İş Yaptırmanın En Güvenli, En Kolay Yolu: Uzmankirala.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Nisan 2009

Site Tanıtımı : Herhangi bir konu hakkında uzmana mı ihtiyacınız var ? Projenizi yaptırmak için, işinin ehli birini mi arıyorsunuz ? Hemen uzmankirala.com adlı internet sitesine bağlanın ve aradığınız uzmanı dakikalar içerisinde bulun. Ayrıca en önemlisi: Havuz hesabı güvencesiyle sadece sonuca para ödeyin, önce işi eksiksiz teslim alın, daha sonra ödeme onayını verin.

UzmanKirala.com adresi, hem freelance iş yaptırmak isteyenlere hemde freelance iş yaparak para kazanmak isteyenlere hitap etmektedir. Yani işveren ve uzman’lar arasında bir köprü görevindedir.

İnternetten çeşitli freelance işler yaparak para kazanmak istiyorsanız ve herhangi bir konu ile ilgili bir uzmanlığınız mevcut ise, bu site sizin ekmek kapınız olacaktır.

Uzman arayanlar "İşveren üyelik hesabı", Freelance iş arayanlar ise "Uzman üyelik hesabı" açabilirler. Sisteme üyelik son derece basit ve tamamen ücretsizdir.

Siteyi daha iyi tanımak adına, aşağıda yer alan Uzmankirala.com tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=tsZC3Yu5rGY

Admin
Admin

Posts : 2929
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum