internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vajinismus Tedavisi Ankara

Go down

Vajinismus Tedavisi Ankara Empty Vajinismus Tedavisi Ankara

Post by Admin Fri Apr 11, 2014 11:45 am

Vajinismus Tedavisi Ankara Vajinismusmerkezi.com

Vajinismus tedavisi ankara müessesemiz tarafından 2003 yılından bu yana yapılmaktadır.

Vajinismus tedavisi için uygulanılan modern tedavi teknikleri ile acısız, ağrısız şekilde ve üç gün gibi kısa bir sürede tedavilerin sonuçlanması günümüzde artık mümkündür.

Vajinismus Tedavisi Sonrası Bebek İstemi
Vajinismus tedavisi Ankara müessesemizdeki gözlemlerimize göre, hastaların tedaviye başvurmalarındaki en büyük etken çocuk istemleridir. Cinsel sorunu çözerek bir an evvel çocuk yapma düşünceleri vajinismus tedavisi Ankara müessesemize hastaların en önemli başvurma sebebidir diyebiliriz.Tabi ki tedavilerden kısa süre sonra bebek haberiyle çiftler evliliklerinin mutluluğuna mutluluk katmaktadırlar.

Vajinismus tedavisi sonrası ilişkiler birkaç ayda düzene girer
Vajinismus tedavisi tamamlandıktan sonra ilk bir ay, cinsel hayatın düzene girmesi ve eşler arasındaki yakınlığın sağlanması için korunmalarını öneriyoruz. Gebelikten korunmak amacıyla prezervatif (kılıf), doğum kontrol hapları ve geri çekme yöntemi uygulanabilir. Bu dönemde cinsel ilişkiler de düzene girecektir. Daha sonraki dönemlerde hamilelik için takdir hastalara kalmıştır.

Vajinismus Tedavisi Sonrası Doğum
Vajinismus hastalarının cinsel tedavi sonrası normal doğum yapması için hiçbir engelleri yoktur. Tedavisi tamamlayan hastalar normal doğumu tercih edebilirler. Doğum şeklinin belirlenmesi kendi istemlerine, gebeliğin durumlarına ve doktorlarının önerilerine kalmıştır.

Vajinismus tekrar eder mi?
Vajinismus tedavisi tamamlandıktan sonra hastaların en büyük korkusu ve merakı ‘bu hastalık tekrar eder mi, vajinismus sorunu ya tekrar ederse…’ gibi endişelerdir.

Vajinismus tedavisi Ankara müessesemizdeki kendi gözlemlerimize göre uygulanan tedavinin ardından sorun bir daha kesinlikle tekrar etmeyecektir. Çünkü yapılan vajinismus egzersizleri bir kişi için aynı bisiklet sürmeyi, araba kullanmayı öğretmek gibi uygulamalardır. Unutma diye bir şey olmaz. Bu nedenle tedavi sonrası kalıcı düzelme elde etmek mümkündür. Tedavi sonrası karşılaşılan tüm sorunlar için cinsel terapistinize ulaşmayı ihmal etmemelisiniz.

Vajinismus zamanla cinsel isteksizlik problemi de yapabilir
Vajinismus hastalarında, cinsel istek ile ilgili bir sorun yoktur. Hasta ön sevişmeden haz alır, eşini arzular. Sıra birleşmeye geldiğinde pelvik kaslar istemsiz olarak kasılır ve birleşme sağlanamaz. İlişkinin yarım kalması ve bu durumun sürekli tekrar etmesi ileriki zamanlarda cinsel isteksizliğe neden olmaktadır. Vajinismus tedavisi tamamlandıktan sonra cinselliği tam anlamıyla yaşamanıza rağmen bu şikayetiniz devam ederse cinsel terapi için yardım almaktan çekinmeyiniz.

Vajinismus çiftlerinde yaşanan gerginlikler
Vajinismus tedavisi için Ankara Kavaklıdere’de hizmet veren müessesemizdeki izlenimlerimize göre; vajinismus hastalarının beraberliklerinde eşler birbirlerine karşı ne kadar anlayışlı olsalar da, zamanla birbirlerine karşı öfke birikerek, birbirlerine karşı zamansız öfke patlamaları yaşamaktadırlar. Bu durum zamanla ilişkinin yıpranmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı ilişkinizi yıpratmadan, sevginizi zedelemeden en kısa sürede tedavi için harekete geçmeniz gerekmektedir. Şunu unutmamak gerekir ki; ‘vajinismus tedavisi mümkün olan bir hastalıktır. Ve sorunu görmezden gelerek zamana bırakmak, tedavileri ertelemek çözüm sürecini zorlaştırmaktadır’.

Etiket: vajinismus nedir

Admin
Admin

Posts : 2810
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum