internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artikülasyon bozukluğu Tedavisi

Go down

Artikülasyon bozukluğu Tedavisi Empty Artikülasyon bozukluğu Tedavisi

Post by Admin Fri Jul 26, 2013 10:06 pm

Artikülasyon bozukluğu Tedavisi

Kekemer iletişim ve Konuşma Bozukluğu Eğitim Merkezi ile ilgili olarak artikülasyon bozukluğu tedavisi ile ilgili www.artikulasyonbozuklugu.com sayfamızı detaylı inceledikten sonra aldığınız bilgiler ile birlikte konu hakkında detaylı olarak bilgi sahip olmak adına “KEKEMER Konuşma Bozukluğu Eğitim Merkezi”ne teşrif ettiğinizde konuşma uzmanları ile tanışacak ve Kekemer’ de uygulanan kademesiz sistemli yapısal konuşma yöntemi hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Artikülasyon bozukluğu tedavisi birebir uygulanan dil ve dudak terapilerini içeren konuşma noktasında sizi zorlayan harflere yönelik olarak hece çalışmalarının uygulamalarını kişi üzerinde refleks haline getirene dek süregelen seanslardan oluşmaktadır.

Artikülasyon Bozukluğu noktasında uzmanlaşan eğitmenlerimiz ile harf hataları, dil tembelliği gibi yaşanan sorunların çok kısa sürelerde bireysel uygulanan terapilerle ortadan kalktığını ve akıcı konuşma düzeyine geçtiğinizi göreceksiniz. Terapi gruplarının ardından harflerdeki farklı seslerin ortadan kalkmasıyla sorun tam olarak bitmiş sayılmaz. Bu sebeple, rutin kontrol seansları ile de 1 yıla varan süreçlerde sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Merkezimizle ilgili görselleri de bulabileceğiniz artikulasyonbozuklugu.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


İletişim Kanalları :

Web : www.artikulasyonbozuklugu.com
Sabit Telefon : 212 552 83 83
GSM : 537 380 36 80
Açık adres : Şirinevler Mah. Eski Londra asfaltı . No: 17/ D1 Şirinevler / İstanbul
E-Posta : bilgi @ kekemer.com

Admin
Admin

Posts : 2871
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum