internet ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çocuklarda Konuşma Bozukluğu

Go down

Çocuklarda Konuşma Bozukluğu Empty Çocuklarda Konuşma Bozukluğu

Post by Admin Fri Jul 26, 2013 10:18 pm

Çocuklarda Konuşma Bozukluğu

Çocuklarda Konuşma Bozukluğu, artikülasyon dediğimiz harf hataları başta olmak üzere, kekemelik problemi de en çok rastlanan çocuklarda konuşma bozukluğu türlerindendir. Uygulanan konuşma terapilerinde çocuklarda konuşma bozukluğu türü ilk olarak analiz edilmeli ve buna göre gelişen yönlü terapiler uygulanmalıdır. www.cocuklardakonusmabozuklugu.com adresimizi kişisel olarak ziyaret edebilir konuyla ilgili öğrenmek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çocuklarda Konuşma Bozuklukları, dil ve konuşma terapisi ile düzelebilen problemlerdir. Kendiliğinden geçebilecek bir yapıya sahip olmadıkları için özellikle sorun ortaya çıktıktan sonra üzerinden aylar geçti ve sorun halen devam ediyor ise kesinlikle konuşma egzersizlerinin ön planda olduğu bir sürece dahil olmaları gerekmektedir.

Terapi gruplarının ardından konuşma esnasındaki takılmaların geçmesi veya harflerdeki farklı seslerin ortadan kalkmasıyla sorun tam olarak ortadan kalkmış sayılmamalıdır. Bu sebeple, rutin kontrol seansları ile de 12 aya varan süreçlerde sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Merkezimizle ilgili detayları bulabileceğiniz cocuklardakonusmabozuklugu.gen.tr sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Konuyla ilgili daha farklı linklere ulaşabilmek adına sitemize giriş yapabilir ve bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Bilgileri :

Web : www.cocuklardakonusmabozuklugu.com

Telefon : 0 212 552 83 83

GSM : 537 380 36 80

Açık adres : Şirinevler Mah. Eski Londra asfaltı . No: 17/ D1 Şirinevler / İstanbul

E-Posta : bilgi @ kekemer.com

Admin
Admin

Posts : 2929
Join date : 2013-07-21

https://internetforum.editboard.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum